• 03.06.2017 - 04.06.2017
  • ОНЧ „Заря“

XVII Национален конкурс – фестивал на старата градска песен и шлагер 

„С песните на Ари“

 

 

 

ПЪРВИ КОНЦЕРТ 
 

3 ЮНИ 2017 
 

16.00 часа

1. Група за стари градски песни и шлагери”НЕЖНИ ЧУВСТВА”МЕРИЧЛЕРИ
2. Индивидуален изпълнител –Величка Димитрова Костова МЕРИЧЛЕРИ
3. Група за стари градски песни и шлагери С.КАСНАКОВО
4. Вокална група „ ЕДЕЛВАЙС” С.КНИЖОВНИК
5. Вокална група ”МЛАДЕЖКИ СЪРЦА”С.МАРКОВО
6. Индивидуален изпълнител –Диана Петкова Иванова С.МАРКОВО
7. Вокален дует ”СЛАВЕЙ” ХАСКОВО
8. Група за стари градски песни”ДЕТЕЛИНИ”ХАСКОВО
9. Индивидуален изпълнител –Димо Николов Костов ХАСКОВО
10. Трио „ РОКИВА” ХАСКОВО
11. Индивидуален изпълнител – Васил Андонов ХАСКОВО
12. ВОКАЛЕН ДУЕТ ЧОНКА И ЛОЗКА НИЧЕВИ ХАСКОВО
13. Вокална група „ Лотос Бял” ХАСКОВО

 

18.00 часа 
КОНЦЕРТ СТАРИГРАДСКИ ПЕСНИ И ШЛАГЕРИ В ИЗПЪЛНЕНИЕ НА ВОКАЛНА ГРУПА „ ДЕТЕЛИНИ „ ПРИ НАРОДНО ЧИТАЛИЩЕ „ Проф.д-р АСЕН ЗЛАТАРОВ – 1961 „ ХАСКОВО, ВОКАЛНА ГРУПА „ НЕЖНИ ДУМИ „ ПРИ ОБРАЗЦОВО НАРОДНО ЧИТАЛИЩЕ „ ЗАРЯ – 1858 „ ХАСКОВО, ВОКАЛНА ГРУПА „ ЛОТОС БЯЛ” ПРИ ДОМ НА НАРОДНАТА АРМИЯ ХАСКОВО


ВТОРИ КОНЦЕРТ 
 

4 ЮНИ 2017 

 

11.00 часа

1. Група за стари градски песни и шлагери”РОСНА КИТКА”ЧИРПАН
2. Дамска вокална група”СРЕДНОГОРКА” ИХТИМАН
3. Група ”СТРАНДЖАНСКА ИГЛИКА” СРЕДЕЦ
4. Вокален дует ”РИТМИЯ” СРЕДЕЦ
5. Индивидуален изпълнител ВИОЛЕТА БОРИСОВА ДУШКОВА – ЯРМИНА СРЕДЕЦ
6. Квартет ”РОМАНТИКА” - КЪРДЖАЛИ
7. ИНДИВИДУАЛЕН ИЗПЪЛНИТЕЛ Иванка Духова - КЪРДЖАЛИ
8. ИНДИВИДУАЛЕН ИЗПЪЛНИТЕЛ Величко Краев -КЪРДЖАЛИ
9. ИНДИВИДУАЛЕН ИЗПЪЛНИТЕЛ Димитър Николов - КЪРДЖАЛИ
10. Вокална група”ДЕТЕЛИНА” С. РЪЖЕВО КОНАРЕ
11. Дамска вокална група”АХРИДА” КЪРДЖАЛИ

 

ТРЕТИ КОНЦЕРТ 
 

4 ЮНИ 2017 
 

15.00 часа

1. Група за стари градски песни ”НЕЗАБРАВА” ПЛОВДИВ
2. Индивидуален изпълнител Райна Георгиева Горинова ПЛОВДИВ
3 Група за стари градски песни С.КАРАВЕЛОВО
4. Индивидуален изпълнител Георги Василев Атанасов – МОН АМИ СВИЛЕНГРАД
5. ВОКАЛНО ТРИО „ ИМПРЕСИЯ „
6. ВОКАЛНА ГРУПА „ СЕРЕНАДА” РАДНЕВО
7. ВОКАЛЕН ДУЕТ РУСИНА ИЛЧЕВА И СЛАВКА РУСЕВА РАДНЕВО
8.ИНДИВИДУАЛЕН ИЗПЪЛНИТЕЛ РУСИНА ИЛЧЕВА РАДНЕВО
9.ИНДИВИДУАЛЕН ИЗПЪЛНИТЕЛ ГАНЧО НИКОЛОВ ПЛОВДИВ
10. ВОКАЛНА ГРУПА „ РЕТРО-БУРГАС” БУРГАС
11.ИНДИВИДУАЛЕН ИЗПЪЛНИТЕЛ ХАЧО КРИКОР СЪРАБЯН БУРГАС
12. ВОКАЛНА ФОРМАЦИЯ „ ХАРМОНИЯ” КАЗАНЛЪК
13. ИНДИВИДУАЛЕН ИЗПЪЛНИТЕЛ НИНА МЪЛЧАНОВА КАЗАНЛЪК
14. ИНДИВИДУАЛЕН ИЗПЪЛНИТЕЛ НИКОЛА РАДИКОВ - КЪРДЖАЛИ
15. МЪЖКА ВОКАЛНА ГРУПА „ СОПОТ” СОПОТ

 

 

ВХОД: СВОБОДЕН.